قوانین و مقررات

تعاریف:

کاربر: هر شخصی که با استفاده از یک IP منحصر به فرد از طریق مرورگر خود به صفحات اینترنتی با آدرس های مرتبط به دامنه یا زیردامنه های سایت اطلاع رسانی صنعت قند و شکر به آدرس www.persiansugar.com وارد شود.

اعضای باشگاه مشتریان: کلیه بزرگوارانی که در سایت ثبت نام فرموده اند و خواهان استفاده از امکانات سایت میباشند و مشتریان گرامی که حداقل یک خرید چه به صورت الکترونیکی یا به صورت سنتی از وبسایت و شرکت فناوران قند و شکر پارس داشته اند.


متقاضیان عضویت با به همراه داشتن کلیه ی مدارک اعم از کارت ملی، شناسنامه، قرارداد کار برای پیمانکاران و فیش حقوقی جهت کارمندان می توانند در باشگاه سایت پرشین شوگر عضو و کارت عضویت دریافت کرده و از خدمات سایت بهره مند گردند.

اولویت ثبت نام در بخش مشارکت و سرمایه گذاری با افراد فوق میباشد و در صورت به حد نصاب نرسیدن سایرین هم میتوانند با تکمیل فرم تا سقف مبلغ اعلام شده در طرح مشارکت و سرمایه گذاری باشگاه مشارکت نمایند.

کلیه اصول و رویه های سایت منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین سایت می باشد. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و اصول سایت پرشین شوگر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی خواهد شد و کاربران توافق می کنند که استفاده مستمرشان از خدمات سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

۱۳۹۵/۰۵/۰۵


*
*
شماره تماس
ثبت پرسش،پیشنهاد یا درخواست خرید
*